Aktualności

Dożynki

        Dożynki Gminne za nami. Uroczystości rozpoczęto Mszą Św. w intencji rolników, po której korowód z wieńcami wykonanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Hannie i Panią Agnieszkę Hasiewicz przemaszerował na plac przy amfiteatrze. Starostowie Dożynek Pani Ewa Zubelewicz i Pan Leszek Nielipiuk wręczyli Chleb Dożynkowy gospodarzowi Dożynek Pani Wójt Grażynie Kowalik.  

       Naszą dożynkową biesiadę umiliły zespoły: Dołhobrodzkie Zadułyńce, Zespół Kulczynianki z Kulczyna, Zespół Seniorki z Dubeczna, Chór Męski z Dubeczna, Czesław Bożyk, Teatr Tańca RISE DANCE z Brześcia, Zespół THE OTTERS z Wisznic i Jakuib Maryńczak z Wisznic.

      Stoiska z potrawami regionalnym utworzyły Koła Gospodyń Wiejskich z Dołhobród, Nowego Holeszowa i Hanny. Twórcy Ludowi z Gminy Hanna: Stanisława Kowalewska, Kazimierz Łachmański, Basia Szmid, Maria Kazimiera Sarnacka, Halina Skowron prezentowali swoją twórczość. Dzieci również miały odrobinę atrakcji. Ekipa Animatorki Patrycji: Magda i Natalia uatrakcyjniały dzieciom czas. Zabawom nie było końca, a dzieciom pozostały na twarzach piękne malunki.

     Wieczorną zabawę zapewnił nam DJ Jędrek.

 

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30